Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

TRANSITION NETWORKS / Luettelo

Näytetään 1 - 1 / 1 tuotteesta
TRANSITION NETWORKS - Fibre media converter - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST multi-mode - up to 2 km - 1300 nm
Tuotekoodi: E-100BTX-FX-05
Transition Ethernet Media Converter - Transceiver - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 - ST multi-mode - external
Tuote: Mediamuunnin
Varastossa
Näytetään 1 - 1 / 1 tuotteesta