Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

MICROCONNECT / Luettelo

Näytetään 1 - 60 / 5154 tuotteesta
MICROCONNECT 1x3.5mm - 2xRCA 1.4m F-M
Tuotekoodi: AUDLRC14
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 2 x RCA
Saatavilla arviolta 12.10.2020
MICROCONNECT 9PIN-25PIN 0,25M F/M
Tuotekoodi: IBM038A
Tyyppi: Sarja / Rinnakkainen  -  Liitin 1: DB-9  -  Liitin 2: DB-25
Varastossa
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 2.5mm M-F
Tuotekoodi: AUDALX
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 2.5mm
Varastossa
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 2xRCA M-F
Tuotekoodi: AUDALH
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 2 x RCA
Varastossa
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Tuotekoodi: AUDANS
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 6.35mm  -  Liitin 2: 2 x 3.5mm
Varastossa
MICROCONNECT Adapter RCA - RCA F-F
Tuotekoodi: AUDAGG
Tyyppi: Antenni  -  Liitin 1: RCA  -  Liitin 2: RCA
Varastossa
MICROCONNECT ADAPTER RJ11 F/F 6P - 4C
Tuotekoodi: MPK199
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: RJ-11  -  Liitin 2: RJ-11
Varastossa
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
Tuotekoodi: FISCSC
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC  -  Liitin 2: SC
Varastossa
MICROCONNECT Adapter USB A - PS/2 M-F
Tuotekoodi: USBAPS2F
Portti/Liittimet: PS2  -  Ulkoiset portit: Kyllä  -  Isäntärajapinta: USB  -  Sisäiset portit: Ei  -  RAID: Ei
Varastossa
Saatavilla arviolta 5.10.2020
MICROCONNECT Cable STP 3M CAT6 Green LSZH
Tuotekoodi: STP603G
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT Coax Cable 1.5m White2x Angled MICRO
Tuotekoodi: COAX015WAA
Tyyppi: Antenni  -  Liitin 1: Coax  -  Liitin 2: Coax
Varastossa
MICROCONNECT F/UTP CAT5E 0.25M BLACK PVC MICRO
Tuotekoodi: STP50025BAA
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
Varastossa
Varastossa
Varastossa
Varastossa
Varastossa
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC BULK
Tuotekoodi: B-FTP501R
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBLCM2PIG
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: N
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBLCM2PIG2
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: N
Varastossa
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
Tuotekoodi: FIBLCM2PIG3
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: N
Varastossa
Varastossa
MICROCONNECT NC 1524 RCA F - BNC M
Tuotekoodi: BNCRCAADAPTOR1
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: BNC  -  Liitin 2: RCA
Varastossa
MICROCONNECT NC 1524 RCA M - BNC F
Tuotekoodi: BNCRCAADAPTOR
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: RCA  -  Liitin 2: BNC
Varastossa
MICROCONNECT Power 3pin - 3pin 0,2m M / F
Tuotekoodi: PI05062
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Molex (3-pin)  -  Liitin 2: Molex (3-pin)
Varastossa
MICROCONNECT RJ11-RJ45 1M M/M Black
Tuotekoodi: MPK451S
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-11  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25m Green LSZH
Tuotekoodi: SSTP60025G
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Saatavilla arviolta 12.10.2020
MICROCONNECT S/FTP CAT6A 0.25m Black LSZH
Tuotekoodi: SFTP6A0025SBOOTED
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT SATA Cable 0,3m
Tuotekoodi: SAT15003
Tyyppi: SATA/eSATA  -  Liitin 1: SATA 7-pin  -  Liitin 2: SATA 7-pin
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
Tuotekoodi: FIBSCMPIG
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: N
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Tuotekoodi: FIBSCM3PIG5
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: N  -  Liitin 2: SC/UPC
Varastossa
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Tuotekoodi: FIBSCPIG5
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: SC/UPC  -  Liitin 2: N
Varastossa
Varastossa
Varastossa
Varastossa
Varastossa
Varastossa
MICROCONNECT STP CAT5E 7M GREEN PVC
Tuotekoodi: STP507G
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT SVGA HD15 2m Angled both sides MICRO
Tuotekoodi: MONGG2BA
Tyyppi: VGA (Analog)  -  Liitin 1: VGA (D-Sub)  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)
Varastossa
MICROCONNECT TEL 6P4C/RJ11Black 3m
Tuotekoodi: 93068
Tyyppi: Tele  -  Liitin 1: RJ-11  -  Liitin 2: RJ-11
Varastossa
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Black PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005S
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Saatavilla arviolta 24.11.2020
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Blue PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005B
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Saatavilla arviolta 24.11.2020
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Green PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005G
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Saatavilla arviolta 24.11.2020
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Grey PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Orange PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005O
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Saatavilla arviolta 24.11.2020
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Purple PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005P
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Red PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005R
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Saatavilla arviolta 24.11.2020
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Yellow PVC BULK
Tuotekoodi: B-UTP5005Y
Tyyppi: Cat5  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45
Varastossa
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.5M Blue Slim,
Tuotekoodi: V-UTP6005B-SLIM
Varastossa
Näytetään 1 - 60 / 5154 tuotteesta
...